Klinisk Socialmedicin & Rehabilitering

Regionshuset Aarhus
Olof Palmes Allé 15
8200 Aarhus N

Åbningstider i Sekretariatet
Mandag til fredag: Kl. 8.00-15.00
Telefon nr.: 7843 5000

Kontakt
Ledende regionssocialoverlæge Ulrik Steen
ulrik.steen@vest.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5070 - mobil: 2961 0872

Sekretær Anette Kristensen
anette.kristensen@vest.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5009

Sekretær Dorthe Middelhede Astrup
dorthe.astrup@vest.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5000

Lægesekretær Heidi Baj Johannsen 
heidi.johannsen@vest.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5002

Lægesekretær Marianne Bay Petersen
marianne.bay@vest.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5001

Sekretær Vibeke Schøsler Pedersen
vibeke.s.pedersen@stab.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5007


Sikker mail: Klinisk.Socialmedicin@vest.rm.dk
Husk at angive modtagers fulde navn samt afdeling.

EAN-nummer: 5798002764550