Herning:

Telefon nr.: 7843 5003
Telefax nr.: 7843 5098

Aarhus:
Telefon nr.: 7843 5000
Telefax nr.: 7841 4240

Sikker mail: Klinisk.Socialmedicin@vest.rm.dk
(Husk at angive modtagers fulde navn samt afdeling)

Åbningstider i sekretariatet
Mandag til fredag: Kl. 8.00-15.00.

Klinisk Socialmedicin & Rehabilitering

Regionshospitalet Herning
Overlæge Kenneth Kibsgård
kenneth.kibsgaard@vest.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5050 - mobil: 2938 8327

Lægesekretær Susanne Haunstrup
sushau@rm.dk
Telefon nr.: 7843 5003

Regionshuset Aarhus
Ledende regionssocialoverlæge Ulrik Steen
ulrik.steen@vest.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5070 - mobil: 2961 0872

Sekretær Anette Kristensen
anette.kristensen@vest.rm.dk
Telefon nr.:  7843 5009

Sekretær Dorthe Middelhede Astrup
dorthe.astrup@vest.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5000

Lægesekretær Heidi Baj Johannsen
heidi.johannsen@vest.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5002

Lægesekretær Marianne Bay Petersen
marianne.bay@vest.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5001

Sekretær Vibeke Schøsler Pedersen
vibeke.s.pedersen@stab.rm.dk
Telefon nr.: 7843 5007